mdi-close

Privatumo politika

Privatumo politika ir BDAR

Mes vertiname Jūsų asmeninį privatumą, todėl parengėme Privatumo politiką, kurioje aiškiai ir išsamiai nurodėme, kokią asmeninę informaciją apie jus renkame ir kaip ja disponuojame. Duomenis renkame skaidriai ir sąžiningai, iš anksto numatytais tikslais. Tvarkydami Jūsų asmeninius duomenis mes laikomės Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo.

Perskaitę šią privatumo politiką sužinosite, kaip ir kokiais tikslais mes tvarkome Jūsų asmeninius duomenis, kaip ir iš kur juos gauname, kaip disponuojame bei kokios Jūsų, kaip asmens duomenų subjekto teisės.

Privatumo politika galioja visiems asmenims, kurių duomenys tvarkomi.

 

Kas mes?

NTPASIULYMAI.LT - NT tarpininkavimo platforma ieškantiems NT paslaugų ir teikiantiems NT paslaugas. Platformos operatorius MB Matomumas, vystymas ir optimizavimas, Įm. k. 305107386, Adresas Paliuliškių g. 5, Paliuliškės, LT13100 Vilnius

 

Kaip vykdome duomenų apsaugą?

Užtikriname Jūsų pateiktų asmeninių duomenų saugumą – įdiegėme patikimas saugos priemones, kad užtikrintume informacijos apsaugą nuo neteisėtos prieigos, neteisėto jos pakeitimo, atskleidimo ar sunaikinimo. Darbo procesą ir tvarką organizuojame taip, kad būtų užtikrintas saugus kompiuterinių duomenų ir / ar dokumentų bei jų archyvų tvarkymas. 

 

Kokią informaciją mes renkame ir kokiais būdais Jūs ją pateikiate?

Jei kreipiatės į mus, lankydamiesi mūsų internetinėje svetainėje, informacija, kurią gauname iš Jūsų:

  • dominančios paslaugos pavadinimas;
  • vardas, pavardė;
  • telefono nr.;
  • el. pašto adresas.

Šią informaciją pateikiate pildydami užklausos formą. 

 

  • Informacija apie būstą (tipas, veiksmas, plotas, kaina, aprašymas);
  • vardas, pavardė;
  • telefono nr.;
  • el. pašto adresas.

Šią informaciją pateikiate pildydami skelbimą. 

 

  • El. pašto adresas

Šią informaciją pateikiate siekdami užsiregistruoti naujienų prenumeratai. 

 

Surinktą asmeninę informaciją mes naudosime siekdami atsakyti į jūsų paklausimus, siųsti informaciją ir naujienlaiškius, susijusius su nekilnojamojo turto rinka, ir (arba) kitą informaciją, kuri, mūsų manymu, būtų Jums įdomi.

 

Jei kreipiatės į mus naudodamiesi socialiniais tinklais, Jums lankantis Vilniaus turto socialinių tinklų paskyrose, (įskaitant pranešimus, laukelių Like ir Follow naudojimą bei kitą komunikaciją), kontroliuoja socialinio tinklo valdytojas.

 

Informaciją iš jūsų gauname ir tuomet, kai bendraujate su mumis telefonu, elektroniniu paštu ar susitikimų metu. Jums susisiekus elektroniniu paštu, mes išsaugosime susirašinėjimo duomenis.

 

IP adresas ir aplankytų puslapių duomenys

Kai lankotės mūsų internetinėje svetainėje, serveriai renka šią informaciją: Jūsų IP adresą, aplankytus puslapius, registruoja, kokį turinį peržiūrėjote. Tačiau šiuo būdu surinkta informacija nėra naudojama jūsų asmeniui identifikuoti.

 

Slapukai arba žymos (cookies)

Slapukas (žyma) yra mažas failas, sudarytas iš raidžių ir skaitmenų (mažesnis nei 1 kB), kurį mūsų svetainė prašo Jūsų naršyklės (pavyzdžiui, Internet Explorer, Chrome, Firefox, Safari ar Opera) išsaugoti Jūsų kompiuteryje arba mobiliajame įrenginyje. Slapukas prisimena Jūsų veiksmus bei prioritetus ir leidžia Jums kaip įmanoma patogiau naršyti mūsų svetainėje. Be slapukų negalėtumėte naudotis visomis mūsų svetainės funkcijomis.

 

Asmens duomenų saugojimo terminas

Mes saugome Jūsų pateiktus asmeninius duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai, jeigu juose yra nustatytas ilgesnis duomenų saugojimo terminas.

 

Kaip ir kam naudojame surinktą informaciją?

• paslaugoms teikti ir joms tobulinti;

• pristatyti ir informuoti apie mūsų administruojamus objektus;

• atsakyti į užklausas bei klausimus;

• valdyti paslaugas bei vertinti naudojimąsi jomis; 

• optimizuoti Jūsų patirtį naudojantis mūsų paslaugomis; 

• užtikrinti Jūsų buvimą prenumeratorių sąraše;

• išsiaiškinti naudojimąsi įvairiomis mūsų paslaugų sritimis ir jų populiarumą.

Mes renkame Jūsų asmens duomenis tik nurodytais, aiškiais ir teisėtais tikslais ir netvarkome Jūsų asmens duomenų jokiais būdais, kurie būtų nesuderinami su šiais tikslais.

 

Jūsų teisės

• turite teisę talpinti skelbimą; pateikti užklausą bei užsiregistruoti naujienlaiškių prenumeratai;

• turite teisę apriboti mūsų siunčiamus elektroninius laiškus arba jų atsisakyti. Elektroninių laiškų prenumeratos atsisakyti galite spustelėdami kiekviename elektroniniame laiške pateikiamą tokio atsisakymo nuorodą;

• turite teisę nemokamai naudotis turiniu, kuris pateikiamas mūsų internetinėje svetainėje.

 

Jūsų pareigos

Esate atsakingi už pateikiamų duomenų tikslumą ir aiškumą. Mes nebūsime atsakingi už žalą ar nuostolius, kurie kils dėlto, kad Jūs pateikėte netikslią/klaidingą informaciją. 

 

Privatumo politikos pakeitimai

Mes pasiliekame teisę bet kada ir be įspėjimo pakeisti šią Privatumo politiką, paskelbdami reikiamus pakeitimus. Tokie pakeitimai įsigalioja iškart po to, kai jie yra paskelbiami.

 

Kreipkitės į mus

Jei kyla klausimų dėl šios Privatumo politikos ar dėl mūsų naudojamų informacijos rinkimo ir sklaidos būdų, kreipkitės į mus elektroniniu paštu info@ntpasiulymai.lt arba tel. +370 655 40 949 (Vytautas Paukštelis)

 

Kaip tai veikia? Kontaktai Privatumo politika Prisijungti Registracija
mdi-facebook mdi-instagram
mdi-menu-up